Tyler Bell vyrobil nejužší auto na světě, se kterým vyjel do ulic Nashvillu

22:35
0
26 minut
Američan Tyler Bell se pustil do velmi neobvyklého projektu a postavil nejužší auto schopné běžné jízdy na silnici, k čemuž využil starý vůz Ford Festiva z roku 1988. Celé auto kompletně rozebral, podélně ho rozřízl a odstranil z něj velkou část šířky, načež karoserii znovu svařil dohromady, vyrobil nový podvozek, namontoval elektrický motor z motocyklu a řadu součástek si sám vytiskl na 3D tiskárně. Výsledkem je extrémně úzké dvoumístné vozidlo, které svým vzhledem připomíná spíše dětskou hračku než skutečný automobil, ale když s ním autor vyjel na testovací jízdu do ulic města Nashville, auto se ukázalo jako plně funkční a okamžitě na sebe strhlo obrovskou pozornost všech kolemjdoucích.

Komentáře

:) 8-) ;( :D :( :O :P ;) :heart: :ermm: :angel: :angry: :alien: :blink: :blush: :cheerful: :devil: :dizzy: :getlost: :happy: :kissing: :ninja: :pinch: :pouty: :sick: :sideways: :silly: :sleeping: :unsure: :woot: :wassat:
Captcha obrázek