Pokus o otočení v koloně skončil patovou situací na obrubníku

0:35
2.2K
1 měsíc

Komentáře

:) 8-) ;( :D :( :O :P ;) :heart: :ermm: :angel: :angry: :alien: :blink: :blush: :cheerful: :devil: :dizzy: :getlost: :happy: :kissing: :ninja: :pinch: :pouty: :sick: :sideways: :silly: :sleeping: :unsure: :woot: :wassat:
Captcha obrázek
3 Míra 1 měsíc

Blběna
Přitom stačilo jet hičmo, jak si původně najela.

Ale to by obecná žena musela mít nějaký cit pro to řízení. Mně někdy přijde, že to buchty vidí jako na plakátě a vůbec nevnímají ty souvislosti.

Ženu rád šukám, ale nerad se vozím v autě co řídí